0

چرا نتایج آزمون استخدام آموزگار اعلام نشده است؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب آموزگار، اردیبهشت ماه امسال برگزار شد.

پس از اعلام نتایج، پذیرفته‌شدگان به میزان سه برابر ظرفیت به مرحله ارزیابی تکمیلی دعوت شدند و با وجود آنکه این مرحله در مرداد ماه به اتمام رسیده و در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید قرار داریم، هنوز نتایج نهایی اعلام نشده است.

در همین ارتباط، سجاد صدیقی؛ مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش درباره اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی که قرار بود ابتدای این هفته اعلام شود، گفت: ضمن معذرت خواهی از داوطلبان باید بگویم، نمرات طبق وعده قبل از 15 شهریور تحویل سازمان سنجش آموزش کشور شده و هم‌اکنون منتظر انتشار نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون آموزگاری 1402 هستیم و به‌زودی نتایج اعلام خواهد شد.

وی علت تأخیر در اعلام نتایج را تأیید صحت فرایند آزمون توسط ناظر یعنی سازمان اداری و استخدامی کشور دانست و افزود: با توجه به تغییرات جدی، جدید بودن و طراحی دانش پایه برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزگاری امسال در راستای شایسته‌گزینی و عدالت محوری، برگزاری و جمع بندی این آزمون، زمان بیشتری را به خود اختصاص داد.

صدیقی گفت: تمام تلاش ستاد اجرایی آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش بر این بود که ارزیابی تکمیلی امسال علی‌رغم تغییرات جدی خود، به بهترین شکل ممکن و عادلانه، برگزار شود.

لازم به ذکر است که وی پیش از این، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگاری را در پایان نیمه اول شهریورماه عنوان کرده بود.

به گفته صدیقی، 28 هزار ظرفیت جذب آموزگار وجود داشت که 60 هزار نفر ارزیابی شدند اما بیش از 11 هزار شغل خالی مانده‌ است.

بخوانید  تعیین تعرفه خدمات لابراتورهای دندان سازی

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *