0

آخرین وضعیت تردد خودرویی زائران اربعین به سمت مرزها/ مرزهای خسروی، باشماق و تمرچین را جایگزین مهران کنید

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا روشنی؛ مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده نسبت به روز گذشته، تردد در محورهای منتهی به مرزهای شش‌گانه به صورت افزایشی بوده است که بیشترین تردد در محورهای منتهی به مرز مهران بوده است.

وی تصریح کرد: مرز مهران با آمار 15320 تردد وسایل نقلیه تا این لحظه نسبت به مدت مشابه روز گذشته 29 درصد افزایش تردد داشته است همچنین مرز شلمچه با ثبت تردد 8390 وسیله نقلیه نسبت به مدت مشابه روز گذشته 27 درصد افزایش داشته است. مرز چذابه نیز با ثبت 3340 تردد نسبت به مدت مشابه روز گذشته 57درصد رشد داشته است.

روشنی خاطرنشان کرد: مرزهای خسروی، باشماق و تمرچین نسبت به مدت مشابه روز گذشته 3، 1 و 14 درصد افزایش تردد داشتند. با توجه به اطلاعات دریافتی از سامانه‌های حمل و نقل هوشمند سراسر کشور در حال حاضر در محورهای اسلام‌آباد غرب به ایلام محدوده شهر حمیل، محور حمیل ـ سرابله قبل از پلیس راه ایلام کرمانشاه و محور ایلام به سمت تهران محدوده مهدی‌آباد و  صالح آباد شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور متذکر شد: در محورهای سرابله ـ ایلام، ایلام ـ مهران، محدوده امیرآباد و کمربندی شرقی مهران و خرمشهر به شلمچه شاهد ترافیک سنگین هستیم. طبق پیش‌بینی‌های انجام شده توسط این مرکز با توجه به خنکی آب و هوا، بیشتر ترددها در ساعات انتهایی روز انجام خواهد شد و طبق پیش‌بینی‌های انجام شده ساعت 18 تا 21 امروز شاهد اوج ترافیک خواهیم بود.

بخوانید  آمار کرونا در کشور اوج گرفت/ ۱۱۹ مورد ابتلا در ۲۴ ساعت

وی تأکید کرد: در محدوده‌های سه‌راهی جندالله ـ کارخانه سیمان، محدوده تونل آزادی و کمربندی شرقی مهران شاهد ترافیک سنگین خواهیم بود. از زائران درخواست داریم از ظرفیت مرزهای خسروی، باشماق و تمرچین برای عزیمت به زیارت اربعین استفاده کنند.

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *