0

زمان ثبت‌ نام پذیرفته‌شدگان آزمون دستیاری دانشگاه علوم‌پزشکی تهران

دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با انتشار اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، فرایند ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پنجاهمین آزمون دستیاری تخصصی از روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود و تا روز جمعه ۳۱ شهریور ادامه دارد. پذیرفته‌شدگان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

پذیرفته‌شدگان برای تکمیل فرم‌ها و مدارک ثبت نامی زیر با وارد کردن کدملی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور با مراجعه به سامانه ثبت‌نام اینترنتی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران نسبت به اسکن مدارک و ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.

بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران، زمان ثبت‌نام تمدید نمی‌شود. افرادی که موفق به تکمیل مدارک و تایید نهایی ثبت‌نام نشوند به معنای انصراف تلقی می‌شود و جهت معرفی جایگزین به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان پیش از انجام مراحل ثبت‌نام اینترنتی می‌بایست با مراجعه به سامانه هیات‌اجرایی جذب و هسته تحقیق نظردهی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی تهران نسبت به تکمیل فرم‌های بررسی صلاحیت عمومی اقدام کنند.

چنانچه داوطلبان نسبت به تکمیل فرم‌های بررسی صلاحیت عمومی اقدام نکنند، فرایند ثبت‌نام ناقص تلقی می‌شود و به مرحله تایید نخواهد رسید.

بخوانید  پیام تسلیت رئیس کل سازمان نظام پزشکی به دنبال درگذشت دکتر "صدیقه اعتماد سعید"
برچسب‌ها:

نظرات کاربران