0

انتشار کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی

کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی در سامانه برگزاری آزمون دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند منتشر شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه امتحانات ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی بیانگر این است که فرایند برگزاری امتحانات از روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه آغاز می‌شود و در روز دوشنبه ۳ مهر ماه به پایان می‌رسد. دانشجویان با مراجعه به سامانه برگزاری آزمون دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

امتحانات دانشجویان در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی آبادان، اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، البرز، اهواز، ایران، ایرانشهر، ایلام، بابل، بجنورد، بوشهر، بیرجند، تبریز، جهرم، رفسنجان، زابل، زاهدان، زنجان، سمنان، شهرکرد، شاهرود، شهیدبهشتی، شیراز، فسا، قزوین، قم، کاشان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گناباد، گیلان، لرستان، مازندران، مشهد، همدان، یاسوج و رشت برگزار می‌شود. 

برنامه امتحانات پایان‌ترم تابستانی دانشجویان علوم‌پزشکی چندین بار تغییر کرد. در وهله نخست تصمیم بر این بود، فرایند برگزاری امتحانات از روز یکشنبه ۵ شهریور آغاز شود و در روز شنبه ۱۸ شهریور ماه به پایان برسد. پس از تغییر بازه زمانی امتحانات، تصمیم بر این بود که فرایند برگزاری امتحانات از ۱۸ تا ۳۰ شهریور ماه باشد. در نهایت تصمیم بر این است فرایند برگزاری امتحانات از روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه آغاز شود و در روز دوشنبه ۳ مهر ماه به پایان برسد.

ترم تابستانی برای دانشجویان رشته‌های دکترای عمومی، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی با دو اولویت برگزار شد. این اولویت‌ها برای دانشجویان شاهد و ایثارگر با سهمیه‌های مشخص شده و با دریافت معرفی‌نامه رسمی از ستاد شاهد و ایثارگر محل تحصیل و سایر دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی با رعایت ضوابط آموزشی و پرداخت شهریه ترم‌تابستانی و ارائه معرفی‌نامه از اداره امور خدمات آموزشی دانشگاه محل تحصیل بود.

بخوانید  مهلت شرکت در نوزدهمین آزمون ملی دانش‌آموختگان دندانپزشکی تمدید شد

برچسب‌ها:

نظرات کاربران