0

تمدید مهلت نام‌نویسی در آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی

مهلت ثبت‌نام در آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی دوباره تمدید شد و داوطلبان می‌توانند از امروز ۲۸ مرداد تا فردا ۲۹ مرداد در این آزمون ثبت‌نام کنند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ۹ شهریور به شیوه الکترونیک برگزار می‌شود.

پیش از این داوطلبان فرصت داشتند تا ۱۹ مرداد در آزمون ثبت نام کنند که این فرصت تا ساعت ۱۴ یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ تمدید شده بود.

با اعلام مجدد مرکز سنجش آموزش پزشکی، امکان ثبت‌نام در آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از ساعت ۸ صبح امروز ۲۸ مرداد تا ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ فراهم شد.

هفتادمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و هفتمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی به منظور اعطای دانشنامه به متخصصان و فوق تخصص‌های پزشکی برگزار می‌شود.

آزمون کتبی آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ۹ شهریور ۱۴۰۲ به شیوه الکترونیک در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران، تبریز، کرمانشاه، اهواز، شیراز، زنجان، اصفهان، کرمان، مشهد و شهر تهران، گیلان، همدان، البرز، یزد و زاهدان و بیرجند برگزار می‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون در روز‌های ۷ و ۸ شهریور توزیع می‌شود و پس از برگزاری آزمون کتبی، زمان‌بندی آزمون شفاهی به افراد واجد شرایط اعلام می‌شود. 

بخوانید  شاخص‌های بهداشتی ایران در حد کشورهای اروپایی است/ استخدام ۲۵۰۰۰ نیروی جدید در وزارت بهداشت به‌زودی

نظرات کاربران