0

ترافیک سنگین در تمام محورهای شمال/ ‌قزوین ـ رشت و کرج ـ قزوین قفل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران ـ شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل امامزاده هاشم تا شاهاندشت و محدوده های وانا ، بایجان و سه راهی چلاو، مسیر شمال به جنوب حدفاصل شاهاندشت تا گزنک، محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل رودهن تا دماوند و محدوده های فیروزکوه و پل سفید، آزادراه قزوین – رشت محدوده های کوهین ، ملاعلی و لوشان و حدفاصل منجیل تا رودبار اعلام شده است.

ضمناً آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران، محور چالوس دارای مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

‌ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و زیاران تا زیباشهر، آزادراه تهران- ساوه محدوده پرندک  گزارش شده است.

‌تردد روان در محور چناران – مشهد،محور باغچه – مشهد، محور تربت جام – مشهد  نیز گزارش شده است.

‌بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان و مازندران – وزش باد و گردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود.

‌‌محدودیت تردد با تغییر مسیر محور قدیم مشهد – ملک آباد و بالعکس تا مورخ 25 شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

همچنین محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می شود.

شایان ذکر است محور مسدود غیر شریانی گیلانغرب – سومار است.

بخوانید  آمادگی جامعه پزشکی برای اعزام به غزه

منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *